Audio przewodnik „Radzyń Podlaski i okolice” na smartphona

05 Paź. 2018

Audio przewodnik „Radzyń Podlaski i okolice” na smartphon'a


Zwiedzanie Powiatu Radzyńskiego może być teraz jeszcze łatwiejsze, bowiem Powiat Radzyński zakupił w lipcu licencję na mobilną aplikację „Radzyń Podlaski i okolice”.
Audio przewodnik działa na telefonach z oprogramowaniem systemowym w wersji iOS 9 (lub wyższej) lub Android 4.04. Jest opracowany w trzech wersjach językowych (polska, rosyjska i angielska).
W opisie aplikacji czytamy, że audioprzewodnik zabiera nas na spacer po uroczym miasteczku - Radzyniu Podlaskim. Radzyń Podlaski leży na północy województwa lubelskiego. Jest niewielkim miastem powiatowym o kilkusetletniej historii. Dwiema ozdobami architektonicznymi miasta są rokokowy pałac z XVIII wieku i renesansowo-barokowy kościół Trójcy Świętej z wieku XVII.
Wspólne zwiedzanie rozpoczynamy na dziedzińcu pałacu, który zachwyca nie tylko efektowną bryłą, ale i kunsztownymi detalami rzeźbiarskimi. (…) Spacer kończy się przed wspomnianym kościołem pod wezwaniem Trójcy Świętej. Na koniec audio przewodnik zaprasza do samodzielnego poszukania atrakcji w okolicach Radzynia Podlaskiego. Są wśród nich pałace, dwory, drewniane kościółki, kapliczki i przydrożne krzyże...
 

Jak pobrać aplikację.

Za pośrednictwem wyszukiwarki Google, lub bezpośrednio przez Google Play/AppStore wyszukaj aplikację „Radzyń Podlaski i okolice”. Następnie pobierz i zainstaluj. Aplikacja do poprawnego działania wymaga udostępnienia lokalizacji, więc kliknij w ustawieniach telefonu- udostępnij lokalizację. Od tej chwili wszystko jest gotowe do działania. Aplikacja wskazuje gdzie znajdujesz się aktualnie i jakie atrakcje są w pobliżu. Klikając na aktywną ikonkę danej atrakcji na mapie włączamy komentarz lektora.

Miłego zwiedzania Krainy Serdeczności.

Tomasz Zarzycki
 

[ data dodania : 05 Paź. 2018 / wizyt : 724 ]

‹ zobacz wszystkie

Dodaj opinię Dodaj opinię

Aktualności   |   Kontakt-KULTURA   |   Publikacje   |   Sery z Radzynia Podlaskiego   |   Do pobrania   |   Nota prawna   |   Regulamin